O mně

Jsem zpěvačka, textařka a autorka mnoha melodií.
Jsem hlasovým poradcem a průvodcem.
Své zkušenosti a znalosti ráda předávám dál.

Realizuji se ve své původní symfonicko metalové kapele SANDONORICO
a také ráda lidem připomínám hudbu Jaroslava Ježka, Jana Wericha a Jiřího Voskovce v triu 
OSVOBOZENÉ DUŠE. 

Muzika je mojí životní cestou. Věřím že ona, stejně jako jakékoliv jiné umění, dokáže v každém člověku přirozeně rozvíjet kreativitu a pomáhá mu vyjádřit to,
kým doopravdy je. 

Jak jsem se dostala ke zpívání.

Narodila jsem do hudební rodiny a tak jsem s hudbou i vyrůstala. V mém životě si nepamatuji chvíli, kde by mě hudba nedoprovázela. Zkoušela jsem hrát na spousty hudebních nástrojů, ale vždy jsem se od každého vrátila hlavně ke svému hlasu. Bylo to něco pro mě naprosto přirozeného.

Zpěv se tak postupem času stal mojí hybnou silou.

Stal se cenným prostředkem k seberealizaci a komunikaci na jiné úrovni. Jeho prostředníctvím se ráda dotýkám druhých a ztrácím obavu mít srdce otevřené. Drží mě ve svém středu a učí mě žít v danném okamžiku, kdy čas ztácí svůj význam.

Proto je zpěv také dobrým lékem. 

Vede mě k uvědomění svého těla i duševního prostoru a obojí dokáže propojit, harmonizovat a uzdravovat a rozvíjet dál. Užívám si ho i jako účinný nástroj meditace nebo ventilace. Hudba obecně je krásný způsob velmi jemné a zároveň hluboké duševní očisty a naplnění.

Dnes jsem zpěvačkou ve dvou kapelách a hlasovým poradcem.

Píši si vlastní texty a melodie, mám za sebou nemálo pěveckých zkušeností a zajímavé hudební spolupráce. Miluji malá i velká pódia, kde se ocitám v jiných světech a zvláštním druhu napojení. Ráda ale take bývám se svým hlasem sama v koupelně nebo v přírodě. Pomáhám těm, kteří mají stejnou vášeň a nebo těm, kteří svůj hlas teprve objevují.