Online výuka se stává stále více vyhledávanou formou, která má stejnou hodnotu jako osobní výuka, volí jen jiný přístup.
Vhodná je především pro ty, kdo chtějí šetřit čas, jsou na cestách a nebo prostě jim více vyhovuje pohodlí domova. Dalšími výhodami online výuky je, že vás motivuje být více vnímavý sám k sobě. Nenuceně si přicházíte na to co vám funguje a učíte se samostatnosti.
Přináší také zkušenosti s hudebnímy programy a technikou, která je na dálku potřeba. Lekce je pak velmi podobná tomu, jako by probíhala při osobním setkání. Její náplň a způsob je zcela na naší domluvě. 

Shrnutí:   Více časové flexibility i místa  Méně peněz Samostatnost a nezávislost zkušenosti s programy a hudební technikou na dálku.

Poznánka: Online výuka není levnější pro nižší kvalitu, ale proto, že i já se při ní mohu nacházet kdekoliv. Je tedy flexibilnější pro obě strany. 

co budete pro online výuku potřebovat

 • počítač, telefon nebo tablet s mikrofonem, kamerou a dobrým připojením k internetu. Doporučuji sluchátka s mikrofonem, popřípadě samostatný mikrofon a reproduktory.
 • Druhé zařízení, odkud si sami budete ovládat hudbu. Ve spojení mého přehrávače a vašeho hlasu dochází ke zpoždění.
 • Komunikační platformu ZoomOsvědčila se mi pro hudební práci nejvíce, především co se týče kvality zvuku a ovládacích funkcí.
  Postačí vám základní verze, která je zdarma a snadno se do počítače, tabletu i chytrého telefonu nainstaluje.
 • Trochu klidu na svoji lekci a radost ze zpívání.

Jak to bude probíhat

 • Ozvete se mi telefonicky nebo emailem a domluvíme úvodní hodinu.
 • V úvodní hodině si popovídámě o vaší motivaci a záměru. Zjistíme vaší úroveň a od ní se odrazíme. Zajímat mě bude i váš vkus, vaše dosavadní zkušenosti a očekávání. Již na první hodině získáte základní rady a cvičení, které si budete moci ponechat i v případě, že se rozhodnete dál nepokračovat.
 • V případě vašeho zájmu, se domluvíme na formě výuky - nepravidelné konzultace, či pravidelné hodiny (balíček se zvýhodněnou cenou)
  viz. ceník a pravidla výuky
   o stránku dříve.
 • Po vyčerpání předplaceného balíčku se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat dál a v jakém režimu.